PREDAJ

Predaj programov na sťahovanie, vyhodnocovanie a archiváciu dát z digitálnych tachografov a kariet vodičov, predaj tachografových krúžkov, roliek do digitálnych tachografov a príslušenstva Predaj


Čítacie zariadenia

Mobilné čítacie a vyhodnocovacie zariadenie digiFobPro2

Zariadenia pre analýzu kariet vodičov a vozidlových jednotiek (digitálnych tachografov). Obsahuje kompletné pravidlá EÚ a po stiahnutí karty vodiča dokáže analyzovať dáta priamo na mieste, pričom ukáže a sumarizuje všetky priestupky, ktoré stiahnuté dáta obsahujú. Veľmi jednoduché a ľahko ovládateľné zariadenie pomocou jeho intuitívneho rozhrania.

Čítacie zariadenia

Terminál digiPostPro

Terminál slúži na načítanie karty vodiča a pamäti tachografu. Vyhodnocuje priestupky vodiča za posledných 28 dní, ktoré sa zobrazujú na LCD displeji. Odosiela údaje na server buď cez sieť LAN, alebo cez GPRS. Pre LAN nutnosť mať v mieste inštalácie prípojku na počítačovú sieť. Pre GPRS - potrebná SIMM karta mobilného operátora, ktorá umožňuje dátové pripojenie.

Čítačka kariet

AKASA AK-CR-03B

akasa

Kompaktná USB CCID čítačka. Pracuje so všetkými čipovými kartami ISO7816 vo formáte ID1. Na spodnej strane montážne otvory, ktoré sú vhodné pre integráciu do rôznych puzdier

Dátové kľúče

DigiDown

digidown

Univerzálne zariadenie na sťahovanie všektých druhov digitálnych tachografov. Nepotrebuje žiadny doplnkový software na prenos uložených údajov do PC. Dátové súbory sa ukladajú na 2GB SD karte. Možnosť ovládať druh sťahovania tachografu tromi tlačidlami.

Dátové kľúče

DigiVU

digivu

Na sťahovanie tachografov STONERIDGE SE5000, rovnako aj pre tachografy VDO 1381. Do tachografu sa pripája špeciálnym konektorom, do PC pomocou redukcie. Prehratie údajov z klúča do PC sa vykoná automaticky po zasunutí do USB pomocou vlastného software, ktorý je súčasťou dodávky.

Dátové kľúče

DigiVU+

digivu

Výhoda je v kombinácii dátového kľúča s čítačkou kariet. Zabezpečuje nízke náklady pri nákupe, ale napriek tomu sa zachoval efektívny spôsob, ako stiahnuť údaje z jednotky vozidla aj z karty vodiča. Môžete načítať a ukladať údaje z kariet vodičov a z tachografu. Napájaný nezávislým zdrojom, batériou, čo robí digiVU mobilným zariadením.

Dátové kľúče

DigiDown Plus

digivu

Kombinované zariadenie na sťahovanie digitálnych tachografov a kariet vodičov. Zabudovaná čítačku kariet. Vďaka dvom batériam typu AA sa môžu sťahovať karty vodičov keď sú vybraté z tachografu. Konektorom sa môže pripojiť k tachografu. Nepotrebuje žiadny software na pripojenie a prenos, dáta sa ukladajú na 2GB SD kartu. Kedže je vybavené rovnakými tlačidlami ako DigiDown, ktorými sa dá ovládať sťahovanie z tachografu bez potreby nastavovania v PC, toto zariadenie je dostatočne variabilné.

Softvér

Program CarTracker TachoTEK

akasa

Je lokálne softwarové riešenie na správu údajov z kariet vodičov a z digitálneho tachografu. Pre jeho výkonnosť a jednoduchú obsluhu je tento program jedinečným riešením pre vodičov a pracovníkov dopravných firiem. Najnovšia verzia je pokračovateľom doterajšej úspešnej série programov od TDCS spol. s r.o., ktorý začal verziou Tachograph Driver Card software 1.4, pokračoval verziou 2.0.1 s názvom Driver Card Software a končil najúspešnejšou verziou TDCS 3.

Vzdialené sťahovanie

TDCS – digicentral

akasa

Úplne bezobslužné sťahovanie kariet vodičov a jednotiek vozidiel podľa ľubovoľného rozvrhu sťahovania. Plne integrované a podporované vyhodnocovacím programom CarTracker. jednoduchá inštalácia, max 10 minút. Podniková karta zostáva vo firme vložená do čítačky kariet a pripojená k počítaču(mal by byť stále v činnosti). Sťahovanie sa vykoná podľa rozvrhu kedykoľvek. Zabezpečený a šifrovaný prenos údajov.

Profesionálny GPS systém

TruckManager

akasa

Systém pre celú dopravnú firmu. Vodič: navigácia, Komunikácia, Dokumenty, Správne vypočítaná mzda, Sťahovanie karty vodiča. Dispečer: Aktuálna poloha, Pracovné režimy, Indikácia stavov, Komunikácia, Dispozície vodičom, Ciele dojazdu, Systémové hlásenia, Nariadenie EU 561/2006, Dokumenty, Zdielanie dát, Zákaznické sledovanie, Oblúbené adresy, EU adresár firem. Účtovníctvo - výkazy, Podklady pre fakturáciu....., Vedenie firmy - Vyhodnotenie zamestnancov, Úspora PHM, Úspora času, Servis vozidiel,...... Aplikácia Truckmanager je pre smartfóny so systémom Android.

Čítačka kariet a vyhodnocovacie

digiFOB

akasa

Čítačka kariet a vyhodnocovacie zariadenie v jednom. Pomáha správcom dopravy alebo vodičom pri rýchlom zistení a zobrazení údajov z karty a vyhodnotením priestupkov podľa nariadenia EU 561/2006. Na vyhodnotenie nie je potrené PC, zariadenie má vlastný akumulátor nabíjaný cez USB. Po zasunutí karty do 4 sekúnd sa na displeji objaví vyhodnotenie. Nezobrazuje iba priestupky, ale aj spočítané časy jázd/prestávok/práce/pohotovosti, môže slúži na rýchlu orientáciu toho, koľko môže vodič ešte jazdiť v ten deň/týždeň.

KONTAKTUJTE NÁS

Telefón:

+421 905 612 167 - Roman Pavelek – technik
+421 905 798 008 - Miloš Pavelek – technik

Email:

tachoservis.trnava@gmail.com

Prevádzkové hodiny

Po-Pi 7,00-15,30 - po 15,30 na základe dohody
So-Ne na základe dohody

REZERVUJTE SI TERMÍN

Pomocou rezervačného systému si možete pozrieť voľný termín a rezervovať si váš požadovaný čas a dátum

Akceptované patobné karty VISA, MasterCard, VISA Electron, VPay, Maestro